







Aan de oever van de kabbelende Gulp, in de buurt van natuurlijke fiets- en wandelroutes, ligt voormalig hotel “de Gouden Horizon”, nu te huur als vakantiewoning of groepsverblijf voor 30 personen. Het huis heeft 12 slaapkamers met elk een eigen badkamer, een grote leefruimte met meerdere zithoeken en een eetgedeelte en een grote keuken.
Je treedt het binnen door de glazen uitbouw, waarna je links en rechts van de gang vier slaapkamers ziet met ieder een eigen douche, toilet en wasbak.
Als je iets verder door loopt kom je in het woon- en eetgedeelte van het vakantieverblijf terecht. Zittend in een van de drie comfortabele zithoeken kun je genieten van het uitzicht op de Gulp en het groene dal, dat ’s ochtends en ’s avonds rood kleurt door de opkomende en ondergaande zon. Als de zon eenmaal onder is kun je in het woongedeelte genieten van de open haard.
Eten kun je zowel binnen als buiten doen. Binnen vind je lange tafels met genoeg stoelen en natuurlijk het panorama op het Gulpdal. Van dit wijdse zicht kun je tijdens de maaltijd nog eens extra genieten op het buitenterras, waar tuinmeubilair tot je beschikking staat. Vanaf het terras zie je ook het dichtbij gelegen wandelpad dat je langs de Gulp leidt.
De keuken voor grote groepen is uitgerust met een professioneel gasfornuis en een grote oven. Daarnaast vind je er de overige benodigdheden, zoals koffiezetters, 3 vaatwasmachines, koekasten, vriezer en wasmachine.
Terug in de gang kun je de overige twee verdiepingen van de groepsaccommodatie bereiken via de houten trap of lift. Op beide etages treft je vier slaapkamers met elk hun eigen douche, toilet en wasbak. De kamers op de bovenste verdieping kennen een dakkapel met uitzicht over Slenaken.
Op het terrein van het verblijf is voldoende parkeergelegenheid.
Woonkamer
een grote woon- en eetkamer met panoramisch uitzicht, openhaard, kleuren TV
Keuken
Een volledig ingerichte keuken met koelingen, vriezer, oven, magnetron, 3 vaatwasmachines en wasmachine.
Slaapkamers
Begane grond
1. drie 1-persoons bedden
2. twee 1-persoons bedden
3. twee 1-persoons bedden
4. twee 1-persoons bedden
Eerste verdieping
5. drie 1-persoons bedden
6. twee 1-persoons bedden
7. drie 1-persoons bedden
8. drie 1-persoons bedden
Tweede verdieping
9. twee 1-persoons bedden
10. twee 1-persoons bedden
11. twee 1-persoons bedden
12. vier 1-persoons bedden
Badkamers
Elke slaapkamer beschikt over een eigen badkamer met douche, toilet en wastafel.
Tuin
U kunt lekker zitten op het grote terras of ergens een schaduwplekje opzoeken in de tuin met een werkelijk zeldzaam mooi uitzicht over het Gulpdal.
Grote woonkamer met veel zitplaatsen. Uitzicht op het Gulpdal. Zeer ruime en goed geoutilleerde keuken.
Fantastisch weekend in de Gouden Horizon
Heel fijn dat na ons laatste bezoek van 3 jaar geleden de keuken inmiddels helemaal is vernieuwd. Ook alle kozijnen zijn vernieuwd dus er wordt echt aandacht aan het pand besteed en het uitzicht is echt prachtig. Ook dit familie weekend hebben wij het weer heel erg naar ons zin gehad. Onze groep bestond uit 4 kinderen in de leeftijd van 1 tot 9 jaar en 18 volwassenen.
We hebben een fantastisch weekend gehad! We hebben het erg goed getroffen met het weer voor eind oktober. De keuken en het kook- en eet-gerei waren prima op orde. Goede bedden en douche op de kamer.
We kunnen niets benoemen.
Heerlijk huis mooie en goed uitgeruste keuken en iedereen een eigen slaapkamer met douche en toilet. De badkamer mag nog wel een beetje gemoderniseerd worden. Prachtige omgeving met veel leuke restaurantjes.
Niets, prima naar mijn zin gehad.
Onder de prijzen van een vakantiehuis zie je welke bijkomende kosten er worden gerekend. Tijdens het boekingsproces zie je of je deze kosten vooraf of bij aankomst betaalt. Ook staat dit vermeld op je reserveringsbevestiging.
Let op: de totaalprijzen die wij op de website tonen zijn inclusief de bijkomende kosten op basis van 1 persoon.
In Nederland en België wordt toeristenbelasting gevraagd. Dit is per gemeente verschillend, ook qua leeftijd. Tijdens de boeking zie je hoeveel je moet betalen.
De schoonmaakkosten zijn in de huurprijs inbegrepen, tenzij anders overeengekomen
De energiekosten zijn inbegrepen in de huurprijs, tenzij anders overeengekomen
Een weekend van vrijdag tot en met zondag heeft dezelfde huurprijs als een weekeinde van vrijdag tot en met maandag. De toeristenbelasting is dan uiteraard wel lager.